Pit bull

Shitet nga: Niki 01 Nën 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pit bulll femer, 7 muajshe. Teper e mire , e hjeshme, e vaksinuar dhe me passaport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim