Pitbull 2 klysh pitbull te vaksinuar

Shitet nga: redon 13 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten 2 klysh pitbull te vaksinuar qmimi shum i lir jan 3 muajsh mund te kontaktoni dhe ne viber ne nr
+377 45 65 66 74
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim