Pitbull femer

Shitet nga: xxx 12 Gsh 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull femer 2 muaj ka gjak tmir per lufta po ashtu esht shum e bukur Baba esht Leo gjak kampioni (Vllau i kampionit tKosoves PSYCHO) dhe Nena Frida e ardhun nga Serbia ((Ne foto shihet edhe baba e nana))) qmimi 100 euro Nr. Kontaktus 045406745 Arsyeja e shitjes esht vendbanimi pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim