Pitbull origjinal american stafort terrjer

Shitet nga: Arlind 20 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes 4 kelyshqi putbulla origjinal nga HANA x TIMBO Jan shum enrgjik dhe te mir jan rac e pastert shes keta sepse nuk mund ti mbaj te gjith Boj ndrrim edhe me ndojn motorr 50 cc ikam me urgjens 4 femrat jan 150 ero per me shum kontaktoni ne nr 049171130 dua thirrje serjoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim