Pitbull

Shitet nga: Valon Kozhani 25 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin te races Pitbull American Stafordshire Terrier. Qeni (mashkull) e ka emrin Buddy ka lindur me 04 Qershor 2014 pothuajse 9 muaj dhe eshte ne gjendje shume te mire shendetsore. Qeni eshte i mjekuar dhe i vaksionuar ne afate te rregullta kohore siq e shkruan edhe ne pasaporten e tij. Mund ta shihni edhe ne foto un e kam rritur prej qe eshte lindur dhe jam perkujdesur shum mire per te.

Arsyeja e shitjes eshte sepse ka disa dite qe jam punesuar dhe nuk po gjeje kohe te mjaftueshme te kujdesem per te.

Pres bleres serioz. Mund te kontaktoni ne +37744384723 Viber/Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim