Pitbull

Shitet nga: Granit 09 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klysht 100% pitbull 2 mashkuj 2 femra mashkujt 150 femrat 120 keta ne foto jan nana dhe baba e klyshve per me shum kontakt 049-165-352 Facebook:Granit Veselaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim