Pitbull

Shitet nga: Xx 05 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull 9 muj osht i pa rrezikshem dhe shum i dashtun rac e paster pitbull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim