Pitbull

Shitet nga: A 12 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
pitbulli esht per shitje esht teper i dashtun dhe intelegjent i trajnum esht 8 muj e gjysm vaksinat i ka te kryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim