Pitbull

Shitet nga: Liridon 22 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kush ka pitbull veq klysh mos të esht per ndrrim me sint dhe or rolex kontaktoni në ket numer ose viber të keti numri domethan jap oren rolex dhe sintin per 1 pitbull sinti osht ngjendje trregullt kejt punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim