QEN PASTOR GJERMAN

Shitet nga: fazi 07 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHES QENIN E RACES PASTOR GJERMAN QENI I KA DY VJET DHE OSHT I VAKCINUM ARSYJA E SHITJES OSHT SE JAM PUNSUA E NUK KA KUSH TE KUJDESET PER TË .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim