Qen Bub

Shitet nga: ardian 28 Maj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin bub rac origjinal e paster 2 vjet e 3 muj te gjitha vaksinat i ka te marrura osht shum i mir dhe shum i hjeshum .Qeni osht shum i shtir dhe rojs osht shum agresiv per njerz qe nuk nuk i njeh dhe shum i dashur per familje osht shum besnik ndaj pronarit emri i tij osht Bluto per mashum info en tel 045-671-637 dhe viber +37745671637 !!qmimi i arsyshem dhe i lir !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim