Qen Bub

Shitet nga: Sefer 28 Mar 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin Rrac gjermane , Gjinia Femer eshte 2 vjeq shum i bukur siq e shihni ne Foto qeni eshte qaj Bardh e Zi ( Syrin e zi qe e ka ) Arsyeja e shitjes eshte sepse spo kam koh me u kujdes dhe sepse i kam 2 ,Qenin e shes me gjeth 1 Kolibe , Luan me Femij eshte i Urt per ma shum Info 045\637\301 , Per momentin Gjindemi ne PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim