Qen Buba ( Nuk rriten ) SHum t bukkur

Shitet nga: Sefer 20 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qent qe jan rac gjermane nuk rriten jan shum te bukur si i shihni ne Foto , gjinia jan Femra 2jat , i shes me gjeth kolibe edhe Boks me 2 kolibe t veres dhe 1 e dimrit dhe boksi i vogel per ne Makin , Boksi per obor eshte i gjat 3 meter edhe 1 meter Gjansi Arsyeja e shitjes eshte sepse nuk kam koh me u kujdes , jan shum te mir per shtepi park etj info 045 637 301 PER MOMENTIN GJINDEMI NE PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim