Qen Hasky

Shitet nga: Ibrahim 17 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Haskin i ka 1 vjet eshte shum i urt i ngushum syt i ka njanin t'kalter njanin t'kaft eshte i dashur me te gjithe e posaqerisht me femije i ka te kryera te gjitha vaksinat dhe e ka librezen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim