Qen I racës SHIH-TZU

Shitet nga: Omer 02 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Emri I tij është Ziko . Kjo e bardha është nëna e tij , por ate nuk e kam më. Shumë I mirë për shtëpi dhe I leh njerëzit e panjohur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim