Qen Pikinezer

Shitet nga: Bekim Aslllani 14 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qen te races pikinezer jane 2 mashkuj dhe 1 femer jane shume te bukur dhe me libreza te veterinarit meshkujt jan nga 150 euro ndersa femra 130 qent jane nga 7 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim