Qen Shpitz Gjerman

Shitet nga: buki 22 Sht 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni shpitz gjerman,qen shume i dashur dhe atraktive per familje me korpe per bartje,me shtepine per gjume ,kraher dhe paisje tjera.
Qeni posedon pasaporten me datat e vaksionimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim