Qen belg

Shitet nga: Mehmet 14 Gsh 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin bleg icili eka emrin lleydi ket qen ekam ble qe kur ka pas 2 muaj tash ka 12 muaj ket qen se kam marr per mu ba agresiv por per te lozur dhe teshetis ama ka ndodh e kundurta oshte teper agresiv ekam teper te veshir ta hek qenin se e kam per zemr ama smundem ta mbaj se se kam oborrin e thurur dhe gjithmon kam frik se nje dit do ta haj najkon ose baj ndrrim me 4 piknizera dy femr dy meshkuj nuk i dua te zi ose t bardh por ngjyr te kaft apo te kuqe oferta vlen 3 jav ma shum jo facebook Mert aslihan kilic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim