Qen belgian malinois

Shitet nga: astrit 17 Gsh 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin belgian malinois mosha 6 muaj prej prindeve me pedigre profesionale qen roje per shtepi poashtu dhe qen shum puntor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim