Qen bub

Shitet nga: A 21 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni bub race origjinale bub osht shum i shtir per njerz qe nuk i nejh osht agresiv per ata qe si njeh edhe per familjr osht shum i dashur i ka 1vjet e 4 muj emri i ti osht bluto i ka vaksinat e marrura per parazit dhe kshtu. Osht leshatok i hjeshum per mashum info en tel 045-671-637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim