Qen i races Labrador Retriver (kelysh)

Shitet nga: shitet qeni 29 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kelyshi eshte 4 muajsh, i vaksionuar dy here ( vaksina tjeter eshte e rezervur, deri ne rritjen e moshes se kelyshit ne 6 muajsh).

Kelyshi eshte me qip, dhe me te dhena te tij. Kelyshi ka trajnim bazik.

Ndersa per çmimi na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim