Qen i sharrit

Shitet nga: bashkim krasniqi 26 Qer 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   320 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
qen pastor ilir eshte shum i mir,dhe eshte nje rojtar shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim