Qen.mace sipas porosis

Shitet nga: .......... 01 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenush ose mace nga te gjitha llojet e racave sipas porosise Pervoje pasioni me se 25 vite, nder te paret mirem me ket pasion poashtut jap keshilla dhe trajnime profesionale per qenushet e juaj, Ju zgjedhni racen, beni pagesen une e perfundoj porosin, ku: Kelyshi/macja vjen, i pastruar nga parazitet mrenda edhe jasht, vaksinuar me vaksinen e pare, me chip i regjistruar me numer, me librez mjekesore dhe dokumentin/pedigren ku konfirmon dhe tregon prejardhjen e tij, nga nana e deri tek stergjyshet dhe prej linjes babes derit tek stergjysherit, kelyshet i zgjedhim vet ne vend ne menyre profesionale ku edhe vjen ne menyre profesionale dhe te pastert, kelyshat nuk jane te rendomt por Kualitet
Faleminderit 045 595 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim