Qen sharri

Shitet nga: Doni 23 Sht 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte qen sharri ka librezen perkatese ka 4 muaj dhe te interesuarit te kontaktojne ne numrin:045-961-001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim