Qen sharri

Shitet nga: A 21 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin e sharit 6vjeq osht shum agresiv per njerz qe nuk i njeh dhe shum i dashur per familje dhe femij osht rojs shum dhe i degjushem vaksinat i ka te marrura emri i ti osht sharki per mashum info en tel 045-671-637 qmimi i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim