Qen sharri

Shitet nga: Plaurat 13 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin e sharrit 7 muajsh shum i mire dhe shum besnik po ashtu posedon edhe pasaporten dhe te gjitha vaksinat i ka te kryera siq shihet edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim