Qen

Shitet nga: Gent 28 Gsh 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen shtepiak mjaft i ndegjushem mosha 1 vjet e 5 muaj roje mjaft i mir ka deshir te luaj me femijet duhet ta shes pershkak se kam disa angazhime jasht vendit dhe nuk ka kush te kujdeset per te raca dogo argentino
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim