Qen

Shitet nga: .......... 01 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenush ose mace nga te gjitha llojet e racave sipas porosise
Pervoje pasioni me se 25 vite, nder te paret mirem me ket pasion poashtut jap keshilla dhe trajnime profesionale per qenushet e juaj
Ju zgjedhni racen, beni pagesen une e perfundoj porosin, ku:
Kelyshi/macja vjen, i pastruar nga parazitet mrenda edhe jasht, vaksinuar me vaksinen e pare, me chip i regjistruar me numer, me librez mjekesore dhe dokumentin/pedigren ku konfirmon dhe tregon prejardhjen e tij, nga nana e deri tek stergjyshet dhe prej linjes babes derit tek stergjysherit, kelsyhet i zgjedhim vet ne vend ne menyre profesionale ku edhe vjen ne menyre profesionale dhe te pastert, kelyshat nuk jane te rendomt por Kualitet
Faleminderit
045 595 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim