Qen

Shitet nga: Bessi 15 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni pitbull i perzier me race tjeter
eshte shum i mire dhe i pastert. kontakti ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim