Qenin rud 2 vjeqar

Shitet nga: rudi 28 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin rud-pit bull ka 2 vjet asht i fort permu rrok me qen dhe per shtepi asht shum i mir ,po ashtu i vaksinun me rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim