Qenin

Shitet nga: Argjiri 20 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni ka 5 muaj, eshte i vaksinuar dhe posedon dokumentacion.
Te interesuarit te lajmerohen ne kete numer te tel: +377 44 137 029
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim