Qentë e vegjel

Shitet nga: Liridoni 19 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Jane 4 qene per shitje 3 femra dhe 1 mashkull. Per shume shikoni fotot. Çmimi per nje qen 50euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim