Qent

Shitet nga: erblin 13 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shesim klysh race te kryqezuar ne mes qenit ushtarak me te diciplinuar belgian malino rac e paster dhe qenit te sharrit race e pastert klyshet jan 6 javesh te vakciniuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim