Retwajller

Shitet nga: valon 04 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes retwajllerin asht 2vjet asht shumm i mir shumm i gushum sido mos per oborr shum i mir dhe per pllac presum blersin serjoz. Qmimi fundit 300.ero.flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim