Rotfejller

Shitet nga: Gani Godeni 18 Tet 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Ky qen eshte Rotfejller. Eshte 1 vjet e gjysme. Eshte i mesuar dhe din shum trika. Eshte besnik ndaj pronarit dhe familjareve. E ndegjon shum pronarin.Dhe osht Rojs.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim