Rotwailer mashkull 1 muajsh

Shitet nga: Rotwailer 12 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi mashkull i races rotwailer mosha 34 dit rac e paster i vakcionuar dhe i pastruar nga parazitet posedojm edhe librez vakcionimi qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim