Rotweiler në shitje

Shitet nga: Ismet 24 Jan 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni Rotweiler racë e pastër, është 2 vjet e gjysmë i vjetër, është i mrekullueshëm. Për më shumë dhe kush është merakli, për në qenë të racës tel: 044 180 112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim