Rotweiler në shitje

Shitet nga: Ismet 08 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shesim dy këlysh meshkuj Rotweiler, Këlyshët kanë nga tre muaj. janë shumë të mirë, racë e pastër dhe shumë të kërkaur për roje oborri, shtëpie, pasurie e tj. Çmimi 100 euro për copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim