Rotweiler teper I Mir

Shitet nga: Toni 22 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin rotweiler teper I Mir dhe I shtir e jap me nje qmim diqka thuje Se fal ika 2.5 vite Osht per qatedush per Shpi e per place kush Se ka Osht rac e plaster I madh prej trupi sbesoj qe ka rotweiler mat madh Poe hjek Se spo muj me kqyr veq per Qata poe hjeki Se skam koh te mjaftushme per to ju Lutem ata qe dojn meba qen per qefi urdhnoni ska mat Mir rotweiler.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim