Samojed-haski-hasky-mondial-skuter-qen-samoed

Shitet nga: Samojed 10 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin samojed rac 100% origjinale shifet ne foto osht i ri 3 mujsh qeni osht me
Dokumenta me pasaport qeni osht shum i dashur dhe shum e deshiron shetitjen dhe lojen me femi(te rritur) muni me ardh me pa qenin arsyeja e shitjes eshte se spo kam koh shum me u merr me to-lum aj qe e merr knaqet me to/ boj ndrrim me mondial skuter gilera kerr etj etj tel-viber044585594 ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim