Samoyed Siberian / Husky / Hasky

Shitet nga: Per Samoyed 10 Krr 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen Samoyed Siberian, eshte shum i dashur dhe paqesor me familjar, ka deshire te luaj shum e sidomos me femije, eshte race e paster, nuk eshte qen qe eshte i mesuar te mbahet i lidhur, mosha 1 vj. qeni posedon pasaporten si dhe eshte i mbajtur ne gjendje shum te mire. Ne viber mund te me kontaktoni +377 45 548 910
+386 49 869 088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim