Shes haski kelysh (qen garash) -cmimi i volitshem

Shitet nga: Fazli - Beauty dog prishtina 28 Dhj 04:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes haski kelysh , i ka vetem 2 muaj.
Eshte shume i bukur dhe ka qendrim.
2 prinderit i ka qen te garave te bukurise; me mirenjohje dhe medale te shumta.
Ne merremi edhe me trajnime te qenve per gara si dhe te behen te bindur ndaj pronarit.
Per me shume na kontaktoni ne telefon ; mundeni edhe te vizitoni zyret tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim