Shes qen kangall

Shitet nga: Petrit 02 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni kangall esht i races se pastert te kangallit esht femer i ka 1 vjet e tre muaj është shum e mirë.Po ashtu i ka edhe te gjitha vaksinat e kryera dhe e posedon dhe librezen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim