Shes qenin ratfajller

Shitet nga: orhan 26 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin te races ratfajller mashkull 3 vjeqar mund te perdoret per te ruajtur biznese dhe shtepi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim