Shes sipas Porosis suaj

Shitet nga: ..... 11 Dhj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes krejt racat e qeneve macave sipas porosise suaj, pagesa behet e plot me pastaj behet porosia
Mjetet nuk kthehen ne rast ndrrim mendje apo diqka tjeter
Poashtut bej konsulta dhe trajnime te qenve, gjat trajnimit ju duhet te merni pjese, qenin nuk e mar me veti
Tel: 045 595 232 mund te dergoni edhe sms
Ju mirepres Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim