Shiten qet e sharrit (agresiv)

Shitet nga: ... 28 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten qet e sharrit agresiv per personat e pa njohur te shtepis.
Klyshi i vogel eshte femen.
Nana e klushit dhe babai.
Klyshi i ka 1muaj e gjys
Nana dhe babai i kan 2vjet e gjys me daten 02.04.2015 i mbushin 3vjet.
Per ma shum na kontaktoni ne
nr 049-711-271 ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim