Shitet-Ndrrohet Klyshat e SHARRIT 1muaj Te Vaksinu

Shitet nga: Shites 21 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes-Ndrroj klyshat e sharrit kan 1muaj.
Jon te vaksinuar dhe te pastruar.
Ndrroj me diqka qe mkonvenon.
Viber:: 0037745569090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim