Shitet Qeni

Shitet nga: xxx 24 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni shum i mir. Ka 1 vjet e 8 muj. Esht shum I mir per roje. Dhe sillet mir me antaret e familjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim