Shitet

Shitet nga: ...... 30 Nën 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenush kelyshe me dokumentacion te rregullt me librez mjeksore dhe chip ne qaf ose ne trup..
Kelyshat shiten sipas porosise, pagesa behet e plote, edhe pritni rreth 10 dite, per qkado tjeter jemi ne kontakt kuptohet
Po ju njoftoj qe me ket pasion Profesional mirem qe 25 vite e me shume pra kelyshat i zgjedhim vet ne vend, dhe jane te kualitetit te pare
Urnoni na thirni ne tel,dergoni sms/text,ose email
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim