Shtepi per qen ose koliba per qen

Shitet nga: Skender 12 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shesum kolipa per qen te reja dhe te sapo ndertuar ne mnyr profesjonale poashtu ka mbrojtjen kunder lagshtive si shiu bora koliba e madhe 35 euro e vogla 25 euro 045 89 44 89 kolibat mund ti merrni ne prishtin vetem te dillen prej 08:00 mengjes e deri ne 14:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim